Hakkımızda

Hocus Focus, reklamcılığın bir sanat olduğuna ve bu sanatın tüm ürün ve hizmetler için hayati bir öneme sahip olduğuna inanmaktadır. Çünkü ancak bu alanda profesyonel olmayanlar, bir ürün ya da hizmetin kazandığı başarıyı sadece şans faktörüne bağlar. Oysaki bir ürün ya da hizmetin reklamı, tanıtımı ve sunumu doğru belirlenmiş bir hedef kitleye, doğru yöntemlerle ve doğru zamanda yapılırsa, başarı kaçınılmaz olur.

İşine duyduğu sevgi, kendine duyduğu güven ve sizlere duyduğu inanç ile 1994 yılında sektöre adımını atan ve 2010 yılından bu yana Ümraniye merkezde bulunan İmes Sanayi Bölgesi’ndeki Keyap Ticaret Merkezi'nde, toplamda 2.200 m²’lik 3 katlı kapalı üretim alanında sizlere hizmet veren Hocus Focus, birbirleri ile aynı düşünceyi paylaşan ve aynı hedefe inanan 80 personeli, geniş ve son teknoloji ile donatılmış üretim parkurları ve çözüm odaklı iş anlayışı ile çalışan bir üretici matbaadır.

Reklamcılık sektöründe yaratıcı fikirleri ile öne çıkan Hocus Focus, tamamen özgün bir düşünce ile çalışmakta ve dijital uygulamalardan internet hizmetlerine, programlamadan grafik tasarıma kadar birçok hizmeti kendi bünyesindeki tasarımcıları ile sizlere sunmaktadır.

Hizmetleri bunlarla sınırlı olmayan Hocus Focus, özel olarak matbaa alanındaki başarılı çalışmaları ve işinize özel tasarımları ile bilinmektedir. Kurumunuz ya da şirketiniz için ihtiyaç duyduğunuz kurumsal kimlik tasarımlarını büyük bir özen ve özveri ile hazırladıktan sonra beğeninize sunan Hocus Focus’un kurumsal kimlik tasarımı hizmeti içerisinde leaflet, booklet, cepli dosya, zarf, klasör, etiket, bloknot, küp not, katalog, kartvizit, antetli kağıt, takvim, defter ve menü gibi birçok ürün olmakla birlikte bu kurumsal kimlik tasarımı çalışması istek ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak broşür, flyer, insert, afiş, el ilanı ve dergi gibi ürünlerle de desteklenmektedir.

Tüm bunların yanı sıra Hocus Focus, kurum ya da şirketinizin ihtiyaç duyacağı faaliyet raporları, katalog ya da broşür tasarımları, kişisel ya da markaya özgü tasarım çalışmaları, logo - amblem ve bülten tasarımları konusunda da sizlere hizmet vermektedir.

Eğer siz de tüm bu alanlarda gerçekten özgün, kaliteli, profesyonel ve başarılı bir çözüm ortağına ihtiyaç duyuyorsanız, Hocus Focus sizin için en doğru tercih olacaktır.

Hemen iletişime geçin,

Hayallerinizi birlikte gerçeğe dönüştürelim…